FITNESS FOR LIFE – DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

 

Stworzyliśmy to miejsce, aby każdy z nas mógł zrealizować swoje potrzeby związane ze zdrowym stylem życia, aktywnością ruchową, dobrym wyglądem i świetnym samopoczuciem. Najlepsza w Rzeszowie kadra instruktorska zaopiekuje się Tobą na ponad 4000 m2 siłowni wyposażonej w najlepszy sprzęt cardio, wolne ciężary, zajęcia fitness oraz cycling. Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa w całości klimatyzowane, nowoczesne i wyjątkowo starannie zaprojektowane obiekty.

Zn2000ajdziecie w nich: strefy do ćwiczeń wzmacniających i cardio wyposażone w sprzęt najwyższej klasy firmy Precor, strefę sal do zajęć grupowych, ring bokserski, strefę life-cross, vacu well. Dysponujemy pięcioma salami, zaaranżowanymi tematycznie w zależności od proponowanych na nich zajęć. Jedna z nich przeznaczona jest tylko do zajęć prozdrowotnych i mentalnych, dwie do zajęć aerobowych, czwarta do tanecznych i sportów walki, dysponujemy również salą przeznaczoną specjalnie do prowadzenia zajęć typu cycling. Zajęcia prowadzone są według określonego programu specjalnie dobranego do Twoich indywidualnych potrzeb. Jednocześnie dbamy o sposób i jakość prowadzonych u nas zajęć poprzez firmowy system szkoleń i kontrolę managera fitness nad wszystkimi naszymi instruktorami. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i zdrowotny aspekt ćwiczeń, nie zapominając jednakże o relaksie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów.

 

Aktywny odpoczynek w Fitness for Life

Fitness for Life jest miejscem, w którym dzięki profesjonalnej kadrze zmienia się podejście do życia, dodatkowo nasz Klub jest złotym środkiem na dobre samopoczucie. Aktywny wypoczynek w nie tylko będzie kształtował Twoje ciało, ale będzie to miejsce, w którym zrelaksujesz się uzupełniając trening wizytą w saunie, masażem czy opalaniem w solarium.

Trening PersonalnyU nas spędzisz swój wolny czas w sposób aktywny, korzystając z najwyższej jakości usług w komfortowej i miłej atmosferze. Tutaj zapomnisz o stresie i zregenerujesz siły. Aktywność proponowana naszym Klientom może mieć charakter rekreacyjny, sportowy bądź rehabilitacyjny, gdyż Fitness for Life dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej i trenerskiej spełnienia Twoje oczekiwania i wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdej osoby – rozpoczynając od programu wprowadzającego dla każdego członka Klubu, poprzez programy ćwiczeń i żywienia dopasowane do klienta. Nasi trenerzy przygotują dla Ciebie program treningowy, a następnie zmotywują i zadbają o Twój postęp w dążeniu do realizacji postawionego sobie celu.

W swojej ofercie posiadamy również bawialnię dla najmłodszych „Klub maluszka”. Wszystko po to, aby umożliwić Państwu spokojny trening o każdej dogodnej dla Państwa porze dnia a dzieci przestaną być pretekstem dla braku aktywności fizycznej.

Wygodę korzystania z klubów gwarantują znakomite lokalizacje w samym sercu miasta, dogodne godziny otwarcia a dla zmotoryzowanych klientów duże parkingi z bezpośrednim dojściem do klubów.

 

Aktualności
Bądź na bieżąco !
Promocje
Znajdź coś do siebie !
Galeria
Fitness for Life w obiektywie.
Trening personalny
- Twoja droga do sukcesu


Aktualności

 • 25-05-2018    15-30

  Dziękujemy za udział w naszej zabawie

  W środę w jednym z naszych Klubów odbyła się zabawa w wyciskaniu sztangi dziękujemy Wam za liczne przybycie i zabawę w duchu zasady fair play :)
  Serdecznie gratulujemy najlepszym i dziękujemy Olimp Labs za suplementy i upominki przygotowane dla Wszystkich Uczestników.
  Obserwujcie uważnie nasz fan page bo już wkrótce kolejne wydarzenie w którym warto wziąć udział ;)

  33576282_1866925913358040_8335116475840856064_n

   


 • 24-05-2018    20-51

  Piątek 25-go dzień otwarty! Sprawdź szczegóły...

  Święto Wszystkich Mam już w sobotę dlatego w Fitness for Life Rzeszów przygotowaliśmy niespodziankę z tej okazji :)
  Już jutro zapraszamy WSZYSTKIE PANIE na DZIEŃ OTWARTY w naszych Klubach.
  Oczywiście każdy dzień i sposób jest idealny na to, aby okazywać uczucia swojej Mamie, zatem my proponujemy aktywne spędzenie czasu :)

  Zapraszamy nie tylko na siłownię ale zachęcamy także do wzięcia udziału w zajęciach zorganizowanych.
  Dodatkowo w naszym Bistro czekać będą pyszne koktajle białkowe.

  P.S. Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem.

  Do zobaczenia jutro!

  Panie -za -darmo


 • 23-05-2018    14-48

  Zabawa w wyciskaniu sztangi - już dziś!

  Pamiętacie o naszej dzisiejszej zabawie w wyciskaniu sztangi? 
  Dzięki uprzejmości Olimp Labs przygotowaliśmy dla Was mega upominki :)
  Wszystkim którzy zapisali się do udział w zabawie przypominamy harmonogram:
  18:00 Weryfikacja i ważenie zawodników
  18:20-18:30 Rozgrzewka
  18:30 Rozpoczęcie zawodów

  33178200_2109414545795793_8202793537087995904_n


 • 21-05-2018    18-34

  Zastępstwo za Klaudię Cyrek

  Piątek 25.05.2018r.:
  Capital Park:
  17:30 BPU Fitball -> poprowadzi Magdalena Sypek-Kleiba

  Serdecznie zapraszamy


Grafik Galeria Rzeszów - niedziela: